Contact

Beekdal VSO
Heiligenbergerweg 185
3816 AJ Amersfoort
(085) 06 60 700
beekdal@shlonderwijs.nl

Locatie directeur:
Esther Schuur – eschuur@shlonderwijs.nl

Adjunct directeur:
Ard Frie – afrie@shlonderwijs.nl

Intern begeleiders:
Liesbeth Nielen – lnielen@shlonderwijs.nl
Annelies ten Ham – aham@shlonderwijs.nl
Hans Muris – hmuris@shlonderwijs.nl

Orthopedagoog:
Carlijn Boswinkel – cboswinkel@shlonderwijs.nl

Administratie:
Onze administratie wordt verzorgd door Bettina de Winter. Voor vragen met betrekking tot formulieren voor uw kind of voor het maken van een afspraak kunt u altijd bij haar terecht.

Absentie
Als uw zoon/dochter ziek is, of door een andere oorzaak niet naar school kan komen, wilt u dan voor 08.30 uur even bellen met de school? Wilt u zelf ook de bus- of taxichauffeur hiervan op de hoogte brengen?

Het is mogelijk dat u één van de VSO-leerlingen aan de telefoon krijgt, die stage heeft achter de telefoonbalie. Dit kan vragen om een beetje extra geduld.