Medewerkers

Anita van Manen
Leerkracht
ma/wo/do
amanen@shlonderwijs.nl

Anke Kappers
Leerkrachtondersteuner
di/wo
akappers@shlonderwijs.nl

Anouk Elsinghorst
Leerkrachtondersteuner
ma/di/do
aelsinghorst@shlonderwijs.nl

Alinda van den Heuvel
Leerkracht
do/vrij
aheuvel@shlonderwijs.nl

Ard Frie
Adjunct-directeur
ma/di/wo/do/vrij
afrie@shlonderwijs.nl

Arjen Padmos
Leerkracht
ma/wo/do/vrij
apadmos@shlonderwijs.nl

Arike Hooijer
Psychodiagnostisch medewerker
ma/do
ahooijer@shlonderwijs.nl

Astrid van Hornsveld
Leerkracht
di/do/vrij
ahornsveld@shlonderwijs.nl 

Bart van Hornsveld
Leerkracht
ma/di/wo/do/vrij
bhornsveld@shlonderwijs.nl

Bert Geurts
Leerkracht
ma/di/wo/do/vrij
bgeurts@shlonderwijs.nl

Bettina de Winter
Managementondersteuning en administratie
ma/di/wo/do
bwinter@shlonderwijs.nl

Carine Bakker
Leerkrachtondersteuner
di/do
carinebakker@shlonderwijs.nl

Corine Krens
Leerkrachtondersteuner
ma/di/wo/do/vrij
ckrens@shlonderwijs.nl

Caroline de Vries
Leerkracht
ma/di/wo
cvries@shlonderwijs.nl

Carlijn Boswinkel
Orthopedagoog
ma/di/do
cboswinkel@shlonderwijs.nl

Cheyenne de Groot
Leerkrachtondersteuner
ma/wo/do
cgroot@shlonderwijs.nl

Colin Giesen
leerkachtondersteuner
ma/di/wo/do/vrij
colingiesen@shlonderwijs.nl

Edward Beitler
Vakleerkracht Bewegingsonderwijs
ma/wo
ebeitler@shlonderwijs.nl

Elene Jongbloed
Leerkrachtondersteuner
di/wo/do
ejongbloed@shlonderwijs.nl

Ellen Grootevheen
Leerkracht
di/wo/vrij
egrootevheen@shlonderwijs.nl

Erwin de Jonge
Conciërge
ma/di/wo/do/vrij
edejonge@shlonderwijs.nl

Esther Schuur
Locatiedirecteur
ma/di/do/vrij
eschuur@shlonderwijs.nl

Evelien van Dongen
Leerkrachtondersteuner
ma/di/do/vrij
edongen@shlonderwijs.nl

Ferdinand Verboom
Leerkracht
ma/di/vrij
fverboom@shlonderwijs.nl

Gonnie van Koerten
Begeleider interne stage
ma/wo/do
gkoerten@shlonderwijs.nl

Harmen Quast
Leerkracht
ma/di/do/vrij
hquast@shlonderwijs.nl

Hanny Steert
Leerkracht
ma/di/do/vrij
hsteert@shlonderwijs.nl

Hans Muris
Leerkracht/Intern begeleider
di/wo/do/vrij
hmuris@shlonderwijs.nl

Ineke Peters
Leerkracht
wo/do
ipeters@shlonderwijs.nl

Inge van Ginkel
Leerkrachtondersteuner
di/wo/vrij
iginkel@shlonderwijs.nl

Jurgen van de Glind
Leerkracht
ma/di/wo
jglind@shlonderwijs.nl

Katja de Wit
Interne stages (Schoonmaakbedrijf Succlean)
ma/di/wo/do
kwit@shlonderwijs.nl

Kevin van Santvoort
Leerkrachtondersteuner
ma/di/wo/do/vrij
ksantvoort@shlonderwijs.nl

Liesbeth Nielen
Intern begeleider
ma/di/wo/do/vrij
lnielen@shlonderwijs.nl

Lotte Baron
Leerkracht
wo/do/vrij
lbaron@shlonderwijs.nl

Luke Visser
Vakleerkracht Bewegingsonderwijs
ma/di/wo/do/vrij
lukevisser@shlonderwijs.nl

Laura Heijnen
Leerkracht
di/wo/do/vrij
lheijnen@shlonderwijs.nl

Liesbeth Vinkenborg
Leerkracht
ma/di/do
lvinkenborg@shlonderwijs.nl

Mandy Heimgartner
Leerkracht
di/do/vrij
mheimgartner@shlonderwijs.nl

Mathilde Moerdijk-Heerens
Leerkrachtondersteuner
ma/di/wo
mheerens@shlonderwijs.nl

Marjanne Kampen
Leerkracht
di/wo/do/vrij
mkampen@shlonderwijs.nl

Marijke Groot
Leerkracht
ma/di/do/vrij
mgroot@shlonderwijs.nl

Marcel van Os
Uitstroomcoördinator
Stagebegeleider externe stages
ma/di/wo/do/vrij
mos@shlonderwijs.nl 

Mariët Wijnsma
Leerkrachtondersteuner/logopediste
ma/di/wo/do
mwijnsma@shlonderwijs.nl

Marieke Melis
Vakleerkracht Houtbewerking
di/wo/vrij
mmelis@shlonderwijs.nl

Marty Hendriksen
Leerkrachtondersteuner
ma/di/wo/do/vrij
mhendriksen@shlonderwijs.nl

Meike Spruitenburg
Uitstroomcoördinator
Stagebegeleider externe stages
ma/di/do
mspruitenburg@shlonderwijs.nl

Natascha Baatje
Leerkracht
ma/di/do/vrij
nbaatje@shlonderwijs.nl

Noor de Lannoy
Leerkrachtondersteuner
ma/di/wo/do/vrij
nlannoy@shlonderwijs.nl

Petra van Kleinwee
Leerkracht
ma/wo/vrij
pkleinwee@shlonderwijs.nl

Riewing Pilon
Leerkracht
ma/di
rpilon@shlonderwijs.nl

Ron Troost
Leerkracht
ma/di/do/vrij
rtroost@shlonderwijs.nl

Rosalina Gaasbeek
Receptiemedewerkster
ma/di/wo/do/vrij

Sacha Erbé
Leerkracht
ma/di/wo/do
serbe@shlonderwijs.nl

Sandra Aalberts
Leerkracht
ma/di/do/vrij
saalberts@shlonderwijs.nl

Simone Harwijne-Karman
Leerkrachtondersteuner
wo/do/vrij
sharwijne-karman@shlonderwijs.nl

Stina van der Leij
Leerkracht
di/wo/do/vrij
sleij@shlonderwijs.nl

Sylvia Dam
Leerkrachtondersteuner
di/wo
sdam@shlonderwijs.nl

Tjarda de Schipper
Gedragswetenschapper
 di/vrij
tschipper@shlonderwijs.nl

Wies Wüllschleger
Begeleider interne stage
ma/di/vrij
wwullschleger@shlonderwijs.nl

Willeke van den Berg
Leerkracht
ma/di/wo
wberg@shlonderwijs.nl

Willemiek Muijs
Leerkrachtondersteuner
ma/do
wmuijs@shlonderwijs.nl

Wouter Buddelmeijer
Leerkracht
ma/di/do/vrij
wbuddelmeijer@shlonderwijs.nl

Parkklas

Mailadres Parkklas:
parkklas@shlonderwijs.nl

Bernadette Reijmers
Leerkracht
do/vrij
breijmers@shlonderwijs.nl

Christel Verhulst
Leerkracht
ma/di
cverhulst@shlonderwijs.nl

Aniek Visscher
Leerkracht
ma/di
avisscher@shlonderwijs.nl

Cora Zijlstra
cora.zijlstra@sheerenloo.nl

 

Externe partners

Anke Schotman
Schoolmaatschappelijk werk
 Op afspraak
aschotman@shlonderwijs.nl

Iep Fink
Schoolmaatschappelijk werk
Op afspraak
ifink@shlonderwijs.nl

 

Vertrouwenspersoon

De taken van een contact- en vertrouwenspersoon
zijn geregeld in de klachtenregeling van de school.
Ouders, personeel en leerlingen kunnen bij hen
terecht als zij een klacht hebben over het gedrag van
een leerkracht, directeur, ouder of medeleerling. De
contactpersoon is het eerste aanspreekpunt bij klachten: hij/ zij kan de klager/klaagster informeren over de
klachtenprocedure en doorverwijzen naar de vertrouwenspersoon.

Dit zijn de contactpersonen voor leerlingen en personeel van onze school:

R. (Ron)Troost

L (Liesbeth)Vinkenborg

 

Pesten

L. (Lotte) Baron is aanspreekpunt van onze school voor leerlingen en ouders als het gaat over pesten.

 

MR

De MR houdt zich bezig met onderwerpen die de school aangaan en heeft advies- en instemmingrechten bij een groot aantal zaken zoals de schooltijden, het schoolplan, samenwerking met andere scholen en het personeelsbeleid.

De directeur voert namens het schoolbestuur het overleg met de MR. Deze raad adviseert de directie en het bestuur en geeft advies of laat al dan niet haar instemming blijken met beleidsvoornemens.

Momenteel bestaat de MR uit twee leerkrachten en twee ouders. U kunt hen bereiken via MRbeekdal@shlonderwijs.nl.

Vacatures

Er is op dit moment geen vacature.