Medewerkers

Anita van Manen
Leerkracht
Di (halve dag)/Wo/vrij
amanen@shlonderwijs.nl

Anouk Elsinghorst
Leerkrachtondersteuner
Ma/di/do
aelsinghorst@shlonderwijs.nl

Erwin de Jonge
Conciërge
Ma/di/wo/do/vrij
edejonge@shlonderwijs.nl

Sacha Erbé
Leerkracht
Ma/di/do/vrij
serbe@shlonderwijs.nl

Marcel van Os
Leerkracht
Ma/wo/do/vrij
mos@shlonderwijs.nl 

Wouter Buddelmeijer
Leerkracht
Ma/di/do/vrij
wbuddelmeijer@shlonderwijs.nl

Kevin Van Santvoort
Leerkrachtondersteuner
Ma/di/wo/do/vrij
ksantvoort@shlonderwijs.nl

Marjanne Kampen
Leerkracht
Wo/do/vrij
mkampen@shlonderwijs.nl

Natascha Baatje
Vakleerkracht bewegingsonderwijs
Ma/di
nbaatje@shlonderwijs.nl

Joanneke Koster
Uitstroomcoördinator
Stagebegeleider externe stages
Ma/wo/do
jkoster@shlonderwijs.nl

Wies Wüllschleger
Begeleider interne stage
Ma/di/vrij
wwullschleger@shlonderwijs.nl

Roeland Boxman
Leerkracht
Ma/di/wo/do
rboxman@shlonderwijs.nl

Mandy Heimgartner
Leerkracht
Ma/di/wo/do/vrij
mheimgartner@shlonderwijs.nl

Liesbeth Nielen
Intern begeleider
Di/wo/do
lnielen@shlonderwijs.nl

Marijke Groot
Leerkracht
Ma/di/wo/do/vrij
mgroot@shlonderwijs.nl

Arjen Padmos
Leerkracht
Ma/di/wo/do/vrij
apadmos@shlonderwijs.nl

Bettina de Winter
Managementondersteuning en administratie
Di/wo/do
bwinter@shlonderwijs.nl

Hanny Steert
Leerkracht
Ma/di/do/vrij
hsteert@shlonderwijs.nl

Rosalina Gaasbeek
Receptiemedewerkster
Ma/di/wo/do/vrij

Carlijn Boswinkel
Orthopedagoog
Ma/di/do
cboswinkel@shlonderwijs.nl

Eva Lokhorst
Orthopedagoog
Di/vrij
elokhorst@shlonderwijs.nl

Marjorie Storimans
(Inval)Leerkracht
Woensdag
mstorimans@shlonderwijs.nl

Riewing Pilon
Leerkracht
Ma/di
rpilon@shlonderwijs.nl

Ron Troost
Leerkracht
Ma/di/wo/do/vrij
rtroost@shlonderwijs.nl

Katja de Wit
Interne stages (Schoonmaakbedrijf Succlean)
Ma/di/wo/do
kwit@shlonderwijs.nl

Esther Schuur
Locatiedirecteur
Ma/di/do/vrij
eschuur@shlonderwijs.nl

Mariette Wijnsma
Logopediste
Ma (halve dag)/do
mwijnsma@shlonderwijs.nl

Sandra Aalberts
Leerkracht
Ma/di/do/vrij
saalberts@shlonderwijs.nl

Carine Bakker
Leerkrachtondersteuner
Di/do
carinebakker@shlonderwijs.nl

Edward Beitler
Vakleerkracht Bewegingsonderwijs
Ma/di/wo/do/vrij
ebeitler@shlonderwijs.nl

Willeke van den Berg
Leerkracht
Ma/di/wo
wberg@shlonderwijs.nl

Sylvia Dam
Leerkrachtondersteuner
Ma/di/wo
sdam@shlonderwijs.nl

Evelien van Dongen
Leerkrachtondersteuner
Ma/di/do/vrij
edongen@shlonderwijs.nl

Ard Frie
Adjunct-directeur
Ma/di/wo/do/vr
afrie@shlonderwijs.nl

Bert Geurts
Leerkracht
Di/wo/do/vr
bgeurts@shlonderwijs.nl

Inge van Ginkel
Leerkrachtondersteuner
Di/wo/do
iginkel@shlonderwijs.nl

Annelies ten Ham
Intern Begeleider
Di/do
aham@shlonderwijs.nl

Simone Harwijne-Karman
Leerkrachtondersteuner
Di ( om de week)/wo/do/vr
sharwijne-karman@shlonderwijs.nl

Mathilde Moerdijk-Heerens
Leerkrachtondersteuner
Ma/di/wo/do/vr
mheerens@shlonderwijs.nl

Miranda Westerhof                                                                                                                                                                                                                                                                                  Psychodiagnostisch medewerker (onderzoeksmedewerker)
Ma/di
mwesterhof@shlonderwijs.nl

Marty Hendriksen
Leerkrachtondersteuner
Ma/di/wo/do/vr
mhendriksen@shlonderwijs.nl

Alinda van den Heuvel
Leerkracht
Wo/do/vrij
aheuvel@shlonderwijs.nl

Ferdinand Verboom
Leerkracht
Ma/di/do
fverboom@shlonderwijs.nl

Bert Huisman
Leerkracht
Ma/di 
bhuisman@shlonderwijs.nl

Elene Jongbloed
Leerkrachtondersteuner
Di/wo/do
ejongbloed@shlonderwijs.nl

Anke Kappers
Leerkrachtondersteuner
Ma/do
akappers@shlonderwijs.nl

Gonnie van Koerten
Begeleider interne stage
Ma/wo
gkoerten@shlonderwijs.nl

Stina van der Leij
Leerkracht
Di/wo/do/vr
sleij@shlonderwijs.nl

Marieke Melis
Vakleerkracht Houtbewerking
Di/wo/vrij
mmelis@shlonderwijs.nl

Willemiek Muijs
Leerkrachtondersteuner
Ma/di
wmuijs@shlonderwijs.nl

Hans Muris
Leerkracht/Intern begeleider
Di/wo/do/vr
hmuris@shlonderwijs.nl

Ineke Peters
Leerkracht
Wo/do
ipeters@shlonderwijs.nl

Paula Pomstra
Begeleider externe stage/leerkracht
Di/wo
ppomstra@shlonderwijs.nl

Harmen Quast
Leerkracht
Ma/wo/do/vr
hquast@shlonderwijs.nl

Arie van Rijssel
Leerkracht
Ma/di/wo/do
arijssel@shlonderwijs.nl

Meike Spruitenburg
Uitstroomcoördinator
Stagebegeleider externe stages
Ma/di/do
mspruitenburg@shlonderwijs.nl

Liesbeth Vinkenborg
Leerkracht
Di/do/vr
lvinkenborg@shlonderwijs.nl

Fianne Vriens
Leerkracht
Di(om de week)/do/vr
fvriens@shlonderwijs.nl

Caroline de Vries
Leerkracht
Ma/di/wo
cvries@shlonderwijs.nl

Corine Krens
Leerkrachtondersteuner
Ma/di/wo/do/vr
ckrens@shlonderwijs.nl

Annemarie Homburg
Leerkracht
Ma/di/do/vr
ahomburg@shlonderwijs.nl

Rianne Lewinsky
Leerkracht
Di/wo/vrij
rlewinsky@shlonderwijs.nl

Carolien Havekes
Leerkracht
Di/wo/do/vr
chavekes@shlonderwijs.nl

Parkklas

Mailadres Parkklas:
parkklas@shlonderwijs.nl

Bernadette Reijmers
Leerkracht
Do/vrij
breijmers@shlonderwijs.nl

Daniël Roos
Leerkracht
Wo
droos@shlonderwijs.nl

Christel Verhulst
Leerkracht
Ma/di
cverhulst@shlonderwijs.nl

Cora Zijlstra
cora.zijlstra@sheerenloo.nl

Marieke Bunnik
marieke.bunnik@sheerenloo.nl

Externe partners

Jacqueline Zandt
Schoolmaatschappelijk werk
Di/do
j.zandt@mee-ugv.nl

Vertrouwenspersoon

De taken van een contact- en vertrouwenspersoon
zijn geregeld in de klachtenregeling van de school.
Ouders, personeel en leerlingen kunnen bij hen
terecht als zij een klacht hebben over het gedrag van
een leerkracht, directeur, ouder of medeleerling. De
contactpersoon is het eerste aanspreekpunt bij klachten: hij/ zij kan de klager/klaagster informeren over de
klachtenprocedure en doorverwijzen naar de vertrouwenspersoon.

Dit zijn de contactpersonen voor leerlingen en personeel van onze school:

R. (Ron)Troost  

J.(Joanneke) Koster.

MR

De MR houdt zich bezig met onderwerpen die de school aangaan en heeft advies- en instemmingrechten bij een groot aantal zaken zoals de schooltijden, het schoolplan, samenwerking met andere scholen en het personeelsbeleid.

De directeur voert namens het schoolbestuur het overleg met de MR. Deze raad adviseert de directie en het bestuur en geeft advies of laat al dan niet haar instemming blijken met beleidsvoornemens.

Momenteel bestaat de MR uit twee leerkrachten en twee ouders. U kunt hen bereiken via MRbeekdal@shlonderwijs.nl.

Vacatures

Er zijn op dit moment geen vacatures.